89,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50022 Kategorie: ,

Odrážky
Vysoce účinný čistič
Lze použít na všechny typy potrubí
Rychlé uvolnění odpadů
Odstraňuje mastnotu, běžné nečistoty a zbytky
Zamezuje vzniku a šíření zápachu
Popis Popis
Domestos tekutý čistič odpadů má extra silné účinky. Je bezpečný na všechny typy potrubí a septiky. Vhodný pro odpadní odtoky dřezu, sprchy, umyvadla a vany. Není určen pro čištění ucpaných toalet. Poradí si se všemi typy znečištění, které jsou domácnostmi běžně produkovány, a zároveň likviduje nežádoucí bakterie, které se v odpadech množí, uvolňuje průtok potrubím a eliminuje nepříjemné pachy. 
Použití
Používejte jen pro ucpané odpady a potrubí (není vhodný pro ucpané toaletní mísy).
 
1. Pro neodtékající vodu: Jednoduše nalijte celý obsah láhve do vody a nechte působit. Voda odteče, až bude odpad průchodný.
 
2. Pro pomalu odtékající vodu: Nalijte celý obsah láhve do odtoku a nechte působit v závislosti na následujících typech ucpání: V koupelně (vlasy, mýdlo apod.) – nechte působit 10 – 15 minut. V kuchyni (mastnota a bílkoviny) – nechte působit 15 – 30 minut. V kuchyni (sacharidy a zelenina – těstoviny, cereálie, slupky od zeleniny apod.) – nechte působit až 2 hodiny.
 
3. Poté důkladně propláchněte horkou vodou.Skladování a použití Způsob skladování

Typ

Trvanlivé

Příprava a použití
Uzávěr odolný proti otevření dětmi.
 

Otevřít: Zatlačte uzávěr dolů a otočte v protisměru hodinových ručiček.
 

Po použití: Utáhněte pevně uzávěr. Láhev je uzavřená, pokud se uzávěr otáčí.

Podrobná data CLP Regulationžíravost – Nebezpečí
životní prostředí – NebezpečíBezpečnostní varováníDůležité: Otevírejte opatrně. Láhev nestlačujte. Zabraňte vyšplíchnutí. Chraňte ruce, oči a děti před stykem se dřezem během užívání přípravku. Nepoužívejte zvon, protože přípravek může být stále v odpadu, pokud nedošlo k jeho vyčištění. Prázdnou láhev nepoužívejte na jiné účely. Láhev před odložením do odpadu bezpečně zavřete. Zamezte styku se zlatem a mosazí. Zamezte styku se starou, nebo odřenou glazurou a odřeným chromem. Nepoužívejte ve dřezu s odpadovým drtičem a na toaletní mísy.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno – Čistič odpadůKomponenty SloženíDezinfekční látka: chlornan sodný 4,9 g/100 g
Méně než 5 % bělicí činidla na bázi chlóru (chlornan sodný)
Neiontové povrchově aktivní látky
Mýdlo

Brand

Domestos