239,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 27249 Kategorie: , , ,

odrážky
Přírodní oleje plné vůní
Přináší pečlivě vybrané přírodní esenciální oleje
Pozitivně ovlivní vaše emoce
Aroma citronové trávy je svěží, nabuzuje energii, podporuje bdělost a dobrou náladu
popis Popis
Přírodní oleje plné vůní jsou používány při aromaterapii už po staletí. Produktová řada bytových parfémů Frosch Oase inspirována touto naukou přináší pečlivě vybrané přírodní esenciální oleje, které dodají vašemu domovu příjemnou atmosféru a pozitivně ovlivní vaše emoce. Aroma citronové trávy je svěží, nabuzuje energii, podporuje bdělost a dobrou náladu. 
Použití
Použití: z flakónku s aromatickým olejem vyndejte korkový uzávěr a vložte do něj přiložené dřevěné tyčinky. Jakmile se tyčinky nasáknou vonným olejem, rozline se pokojem decentní pomerančová vůně. Tip: Čím více tyčinek do lahvičky vložíte, tím intenzivnější bude Váš zážitek z vůně. Jedno balení vydrží na 6-8 týdnů.o značce
O značce
Značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda. Spojení vysoce účinných přírodních čistících látek, ohleduplnosti k životnímu prostředí a šetrnosti k lidské pokožce je vyjádřeno ve sloganu značky Frosch: Organická kvalita pro dobrý pocit. Od jeho vzniku v roce 1986 značka Frosch používá pouze ty ingredience, které umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě.
 
Podrobná data Bezpečnostní varování
Uchovejte z dosahu dětí. V případě zasažení očí je propláchněte čistou vodou. Nekapejte přípravek na lakované dřevo, může způsobit fleky.
 

Brand

Frosch