74,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 27253 Kategorie: , , ,

Odrážky
Univerzální čisticí prostředek
Odstraňuje koupelnové a kuchyňské nečistoty
Účinný na keramických, smaltovaných a skleněných plochách z nerezové oceli  
Lze použít i k údržbě sporáků a sklokeramických varných desek
Obsah přírodní mramorové moučky a výtažku z citrusů
Šetrný k povrchům
Popis Popis
Snadno odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Čisticí a odmašťující účinek výrobku. Frosch Čisticí krém Citrus zaručuje výborné výsledky díky jemně mletému přírodnmu vápenci a výtažkům z kůry citrónů. Zanechává dlouhodobou svěží citrónovou vůni. Nepoužívejte na umělohmotné povrchy, např. akryláty nebo plexisklo. Díky svému složení je šetrný k povrchům i vaší pokožce. 
Použití
Nanášejte přímo na znečištěný povrch nebo na navlhčený hadřík či houbičku. Nepoužívejte tvrdé houbičky nebo houbičky s abrazivní vrstvou. Důkladně opláchněte.
 
Tip: Díky přiměřenému dodržování pokynů k dávkování klesá spotřeba energie a vody na možné minimum a snižuje se znečištění vody.Skladování a použití Způsob skladování

Typ

Trvanlivé

 
Skladování
Spotřebujte do 2 let od data výroby uvedeného na obale.Podrobná data Bezpečnostní varováníUpozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na umělohmotné povrchy, např. akryláty nebo plexisklo. Výrobek není určen pro velkoplošné čištění.Jazyk produktuInstalační jazyk – čeština
Hlavní jazyk návodu – češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno – Krém
Varianta – Čistící citrusKomponenty Složení<5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, konzervační prostředky (phenoxyethanol)
Další složení: přírodní mramorová moučka, výtažek z citrusů

Brand

Frosch