149,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50215 Kategorií: , , , , ,

Popis – Maximum Protection Sensitive Dry krémový antiperspirant pro ženy
– Antiperspirant pro ženy s nejmodernější technologií proti potu
– Poskytuje pocit svěžesti, když to nejvíc potřebujete
– Díky průlomové technologii Rexona Defense+, antiperspirant poskytuje dlouhotrvající ochranu proti pocení až na 96 hodin
– Novinka Rexona Maximum Protection 3x účinnější* s defence+ technologií
*ve srovnání s Rexonou 48h antiperspirantem ve spreji

Všichni se potíme, ale někteří z nás víc než ostatní.
Někteří se dokonce potí bez skutečného důvodu. Je to však přirozené, jsme rozdílný. Bez ohledu na výšku teploty nebo hladinu stresu, nám někdy obyčejný deodorant nepomáhá. Nedovolte aby silné pocení představovalo váš každodenní problém. Vyzkoušejte náš nejúčinnější antiperspirant Maximum Protection, který vás nezradí.
Abychom vám pomohli v boji proti silnému pocení, vyvinuli jsme průlomovou technologii Defense+, která poskytuje ochranu proti pocení až na 96 hodin. Antiperspiranty z řady Maximum protection jsou 3x více účinnější než naše běžné antiperspiranty. Jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu tehdy, když ji nejvíc potřebujete – což je častokrát každý den.
VŮNĚ
Vůně s tóny broskve a meruňky v kombinaci s dřevitou, pižmovou aromou zanechají dlouhotrvající pocit svěžesti. Svěžest podtrhne směs z rybíz červené a hrušky."
POUŽITÍ
Antiperspirant můžete aplikovat denně na čisté a suché podpaží. Nepoužívat na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Pokud dojde k podráždění přestaňte používat.
 
Antiperspiranty Rexona jsou speciálně  vytvořené pro stejně vysoký výkon, jaký podáváš ty. Věnujeme úsilí tomu,  abychom o pocení věděli stále víc a naše poznatky jsou pak základem všech  nových produktů.    Naše technologie MotionSense™ se nechala inspirovat tvými pohyby. Klinická  ochrana Maximum Protection podle vědeckých testů skutečně pomáhá proti  nadměrnému pocení, když to nejvíc potřebuješ. Naše řada Invisible Black +  White pomáhá chránit oblečení před bílými i žlutými skvrnami. Ať už zdoláváš  horu, běžíš na autobus, máš prezentaci před šéfem nebo jdeš na rande, můžeš  mít jistotu, že tě jistí ta nejlepší ochrana proti pocení.    
Rexona. Nezradí tě!Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužívejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Dojde-li k podráždění, přerušte používání. Pro optimální účinek: Výrobek Rexona Maximum Protection můžete aplikovat ráno ale také večer před spaním. Večerní aplikace výrobku zabezpečí optimální výsledek, protože Rexona Maximum Protection se nejlépe aktivuje při klidové teplotě vašeho těla.

Při prvním použití otáčejte kolečkem dokud se náplň neobjeví na povrchu. Potom stačí dvě otočení pro doporučené dávkování. Aplikujte produkt přímo na suché podpaží. Po použití opět zavřete uzávěrem.SkladováníSkladujte na suchém místě.Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníChorvatštinaČeštinaMaďarštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno – Antiperspirační krém
Varianta – Sensitive Dry

Brand

Rexona