88,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50230 Kategorií: , , , , ,

Popis

Když mají muži předvést výkon, potřebují také výkonný antiperspirant. Rexona Cobalt s mimořádně spolehlivou technologií MotionsenseTM poskytuje 48hodinovou ochranu proti pocení a zápachu a účinkuje ještě předtím, než zápach ohrozí tělo.

Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Používejte pouze do podpaží.

Výška: 212, Šířka: 50, Hloubka:50

 

Rozměry balení: 250ml

 

Hrubá hmotnost: 200

Skladování a použití

Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Používejte pouze do podpaží.

Podrobná data

CLP Regulationplamen – Žádné signální slovoBezpečnostní varováníZamezte styku s očima. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Nevdechujte. Extrémně hořlavý. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se přímému vdechování. Používejte pouze v dobře větraných prostorách, vyvarujte se dlouhotrvající aplikace.

Extrémně hořlavý.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaHolandštinaAngličtinaFrancouzštinaMaďarštinaPolštinaPortugalštinaSlovenštinaŠpanělštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno – Antiperspirant
Varianta – Cobalt Dry sprej pro muže

Brand

Rexona