55,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50246 Kategorie: ,

Odrážky
Pro odstranění mastnoty, připálenin a zbytků jídla
Účinně dezinfikuje kuchyňské povrchy i spotřebiče
Vysoký účinek
Nezanechává šmouhy
Snadná aplikace
Popis Popis
Savo Kuchyně je čisticí sprej, který účinně a šetrně odstraňuje mastnotu i usazené nečistoty. Zbaví váš špíny ze všech omyvatelných ploch v kuchyni, jako jsou obkládačky, smaltované, skleněné, plastové a nerezové povrchy. Čištěné povrchy zanechává lesklé a příjemně voní.
Použití
Přípravek nastříkejte na povrch a poté setřete vlhkým hadříkem. V případě zaschlých nečistot nechte působit 1 minutu a poté setřete. Pro zářivý lesk otřete povrch suchým hadříkem. Výrobce nedoporučuje použít na lakované a malované povrchy, linoleum a porézní povrchy jako je mramor. Pro zabránění poškození okamžitě opláchněte při použití na plast a hliník. Při použití na nové nebo atypické materiály nejprve vyzkoušejte na malé nanápadné ploše. Po použití si důkladně opláchněte ruce.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Přípravek nastříkejte na povrch a poté setřete vlhkým hadříkem. V případě zaschlých nečistot nechte působit 1 minutu a poté střete. Pro zářivý lesk otřete povrch suchým hadříkem. Nepoužívejte na lakované a malované povrchy, linoleum a porézní povrchy jako je mramor. Pro zabránění poškození okamžitě opláchněte při použití na plast a hliník. Při použití na nové nebo atypické materiály nejprve vyzkoušejte na malé nenápadné ploše. Po použití si důkladně opláchněte ruce.Podrobná data CLP Regulationvykřičník – VarováníBezpečnostní varováníVarování

Pozor

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Zamezte vdechování aerosolů.

Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno – Čistící sprej
Varianta – KuchyněKomponenty Složení5 % nebo více, avšak méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky
Méně než 5 % mýdlo
Parfum
Limonene
Benzisothiazolinone

Brand

Savo