109,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50345 Kategorie: , ,

Odrážky
Na bílé i barevné prádlo
Rychlá účinnost
Na velmi odolné skvrny
Snadné použití
Skěle odstraní skvrny během praní
Účinná formule proniká hluboko do vláken a tkanin
Popis Popis
Čisticí antibakteriální sprej VANISH Oxi Action spray skvěle slouží k odstraňování skvrn před praním. Účinná formule proniká hluboko do vláken a tkanin, hravě si poradí i s odolnými fleky a zašlými nečistotami a rozpouští i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách. Prádlo zanechává zářivé a dokonale čisté. Účinkuje okamžitě, nanáší se na oděv před praním, skvrnu s ním jednoduše předčistíte. Přípravek je opatřen praktickým rozprašovačem, který vám usnadní jeho aplikaci. 
 
Použití
Pro nejlepší výsledek odstraňte skvrny co nejdříve a aplikujte na obě strany. Nastříkejte přímo na skvrnu!
 
Návod k použití: Vždy si pozorně přečtěte instrukce k praní oděvu či látce. Nastříkejte na skvrnu, jemně vetřete a nechte působit 1-5 minut, poté vyperte jako obvykle. Bezpečné na barevné i bílé materiály, při dodržení doporučení výrobců materiálů. Před použitím otestujte stálobarevnost na skrytém místě materiálu. Opláchněte a nechte oschnout.
Na skvrny od krve: před nanesením přípravku třete 20-30 sekund pod studenou vodou a poté vyperte jako obvykle. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí či kůži.
Nepoužívejte na lakované nebo barvené povrchy – například dřevo, kovy atd. Nestříkejte na látky s kovovým zapínáním nebo na ohnivzdorné materiály.
Nepoužívejte pokud je doporučeno suché čištění. Oblečení ošetřené výrobkem nevystavujte přímému slunečnímu světlu a nesušte přímo u žádného tepelného zdroje. Nenechte výrobek zaschnout (maximálně 5 minut).Podrobná data CLP Regulationvykřičník – VarováníBezpečnostní varováníVAROVÁNÍ

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE:

Způsobuje vážné podráždění očí. Může být korozivní pro kovy. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte pouze v původním obalu. Nevdechujte aerosoly. Nesměšujte s bělicími činidly nebo jinými čisticími přípravky. Po použití si dobře umyjte ruce. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic. Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno – Odstraňovač skvrn
Varianta – SprejKomponenty Složení5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku
Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky
Aniontové povrchově aktivní látky
Parfém

Brand

Vanish