56,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50377 Kategorie: , , ,

odrážky
Finish sůl do myček nádobí
S velkými granulemi
Změkčuje vodu v myčce, čímž pomáhá zvýšit čisticí efekt mycího prostředku
Předchází nebezpečnému usazování vodního kamene na nádobí a v myčce
popis Popis
Díky soli Finish zajistěte o 100 % lepší ochranu své myčky nádobí.* Pokud chcete dosáhnout lepšího výkonu své myčky, používejte společně s mycími prostředky Finish i Finish sůl. Tvrdá voda způsobuje usazování vodního kamene na skrytých částech myčky, což může rychle snížit její účinnost. Sůl Finish poskytuje o 100 % lepší ochranu myčky*, protože změkčuje vodu a zabraňuje usazování vodního kamene. Působí také proti skvrnám od vody na vašem nádobí a skleničkách. Důležité: Sůl Finish je speciálně vytvořena pro vaši myčku s 99% čistotou. Jiné soli, které nejsou přímo určené do myček nádobí mohou obsahovat nečistoty, které mohou vaši pračku poškodit. *Před vodním kamenem. V porovnání s mytím za použití pouze Finish All in 1 Max tablet na mytí nádobí, 50 °C ECO + Vario Speed program, tvrdost vody 21 °dH. 
Použití
Pokyny k použití: Podle pokynů výrobce myčky naplňte nádržku solí. Abyste zajistili co nejlepšího výsledku, pravidelně úroveň soli kontrolujte a nádržku doplňujte solí Finish. Zejména doporučeno v oblastech s tvrdou vodou.složení Složení
100% chlorid sodný Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.

Důležité upozornění: jiné soli mohou obsahovat nečistoty, například železo nebo uhličitany, které poškozují odvápňovací jednotku myčky nádobí.
 

Brand

Finish