124,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50379 Kategorie: , , ,

odrážky
Zlepšuje účinnost
Změkčuje vodu
Ochrana proti vodnímu kameni
Potlačuje skvrny od kapek vody
99% čistota
popis Popis
Díky soli Finish zajistěte o 100 % lepší ochranu své myčky nádobí.* Tvrdá voda způsobuje usazování vodního kamene na skrytých částech myčky, což může rychle snížit její účinnost. Sůl Finish poskytuje o 100 % lepší ochranu myčky*, protože změkčuje vodu a zabraňuje usazování vodního kamene. Působí také proti skvrnám od vody na vašem nádobí a skleničkách. Důležité: Sůl Finish je speciálně vytvořena pro vaši myčku s 99% čistotou. Jiné soli, které nejsou přímo určené do myček nádobí mohou obsahovat nečistoty, které mohou vaší myčku poškodit. *Před vodním kamenem. V porovnání s mytím za použití pouze Finish All in 1 Max tablet na mytí nádobí, 50 °C ECO – Vario Speed program, tvrdost vody 21 °dH. 
Použití
Pokyny k použití: Podle pokynů výrobce myčky naplňte nádržku solí. Abyste zajistili co nejlepšího výsledku, pravidelně úroveň soli kontrolujte a nádržku doplňujte solí Finish. Zejména doporučeno v oblastech s tvrdou vodou. Pokud chcete dosáhnout lepšího výkonu své myčky, používejte společně s mycími prostředky Finish i Finish sůl.varování Varování
Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.
 

Brand

Finish