106,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50489 Kategorií: , , , ,

odrážky
Uvolňuje dávky nepřetržité svěží vůně, takže Váš domov vždy přívětivě voní
Neutralizuje pachy
Při nízkém nastavení osvěží vaši domácnost až na 60 dní
Air Wick jsou neustále se vyvíjející vůně, které vytváří skutečný životní zážitek
Svěžest květu třešní a magnólie v kombinaci s výraznými vodními tóny jablka a jasmínu
popis Popis
Posilte vůni příběhu Vašeho domova s automatickým sprejem od Air Wick Freshmatic. Provoňte domov svěžestí květu třešní a magnólie v kombinaci s výraznými vodními tóny jablka a jasmínu. Air Wick Freshmatic uvolňuje dávky nepřetržité svěží vůně, takže Váš domov bude vždy přívětivě vonět. Stačí nastavit osvěžovač vzduchu na Vaši preferovanou intenzitu vůně a vychutnat si svěží vůni, která neutralizuje pachy. Při nízkém nastavení osvěží Vaši domácnost až na 60 dní.
Použití
Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení “OFF”. Před zapnutím, difuzér natočte směrem od vaší tváře. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně.Upozornění: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení před použitím výrobku.Podrobná data Bezpečnostní varování
Upozornění: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení před použitím výrobku.

NEBEZPEČÍ
Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Obsahuje 3-methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3-buten-2-on; α-methyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd; linalool. Může vyvolat alergickou reakci. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.
 

Brand

Airwick