80,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50549 Kategorie: ,

Vlastnosti
Jemné k vaší pokožce a účinné proti mikrobům
S mlékem z bavlny a heřmánkem
Vhodné pro každodenní použití
Dermatologicky testováno
Balení s dávkovačem 250 ml
Popis Popis
Dettol hydratační antibakteriální tekuté mýdlo s mlékem z bavlny a heřmánkem. Tekuté mýdlo Dettol s praktickým dávkovačem. Svěží vůně Aloe Vera provoní vaši pokožku, a díky vitamínu E ji zároveň zjemňuje, hydratuje a zvláčňuje. Účinně odstraňuje nečistoty, bakterie a viry.
 
Jemné na kůži, drsné k mikrobům. Konečně péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží. Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé. Naše nové složení účinně myje ruce, ale zároveň je jemné na kůži. Dermatologicky testováno. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití:

1. Otočte pumpičku.

2. Namočte si ruce a dvakrát zmáčkněte pumpičku.

3. Myjte si ruce minimálně 30 sekund, nezapomínejte na nehty a palce, poté si ruce opláchněte a osušte.SkladováníUchovávejte při pokojové teplotě.Podrobná data Bezpečnostní varováníPokyny pro bezpečné nakládání a předlékařskou první pomoc.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Přečtěte si pokyny na obalu před použitím. Pouze pro vnější použití.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaKomponenty SloženíÚčinná látka: kvarterní amonné sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chloridy (benzalkonium chlorid): 1,0g/kg

Brand

Dettol