289,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50558 Kategorie: ,

Bezdotykový dávkovač mýdla pomáhá chránit před bakteriemi
Automaticky zaznamená vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla
Nezanechává žádný nepořádek
Obohaceno o složky pro lepší péči o vaše ruce a zároveň ničí nežádoucí bakterie
Vakuové dávkování zaručuje 98% vypotřebování náhradní náplně
Mýdlo je antibakteriální, hydratační a s jemnou vůní Aloe vera
Popis
Naučit rodinu zdravým hygienickým návykům může být náročné. To určitě dobře znáte. Rodiče zkoušejí každý trik, aby to šlo hladce, protože vědí, že tyto návyky jsou zásadní pro to, aby jejich děti vyrostly zdravé. Značka Dettol zbavila rodiče i děti stresu způsobeného hygienou. Bezdotykový dávkovač Dettol dělá z mytí rukou zábavu!
 
Podporujte efektivnější a častější mytí rukou díky bezdotykovému systému. Senzor detekuje ruce a automaticky dávkuje mýdlo. Bakterie tak s tímto automatickým dávkovačem mýdla nikdy nepřicházejí do kontaktu, což podporuje zdravý domov. Sortiment vůní každý den zpříjemňuje mytí rukou
 
Použití
Pouze pro použití v bezdotykovém dávkovači mýdla Dettol. Pomocí tlačítka ON/OFF přepněte dávkovač do polohy OFF. Vyjměte prázdnou náplň. Vložte do dávkovače novou náplň a zacvakněte ji. Pomocí tlačítka ON/OFF přepněte dávkovač do polohy ON. Navlhčete si ruce a vložte je pod trysku – mýdlo bude automaticky aplikováno. Promněte si ruce a nezapomeňte na nehty a palce. Poté ruce opláchněte a osušte. Skladování a použití Způsob skladování

Typ

Trvanlivé

Skladování
Skladujte při pokojové teplotě. Podrobná data Bezpečnostní varování
BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE:
DŮLEŽITÉ: Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Upozornění pro elektrozařízení: Žádné elektrozařízení nesmí být vyhozeno do komunálního odpadu. Tento symbol na produktu nebo balení označuje výrobek, který nesmí být vyhozen do komunálního odpadu. Povinností uživatele je předat takto označený odpad na předem určené sběrné místo pro recyklaci elektrických a elektronických zařízení.
Jazyk produktu
Hlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – čeština
Jazyky na balení

Čeština
Maďarština
Slovenština

Rozklad popisu
Funkční jméno – Soft on Skin bezdotykový dávkovač mýdla + tekuté mýdlo náplňKomponenty Složení
Účinná látka: kvarterní amonné sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chloridy (benzalkonium chlorid)Video

Brand

Dettol