102,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50562 Kategorie: ,

Jemné k vaší pokožce a účinné proti mikrobům
Aloe vera a vitamin E
Vhodné pro každodenní použití
Dermatologicky testováno
Náhradní náplň do automatického dávkovače mýdla
Balení s dávkovačem 250 ml
Vlastnosti Popis
Dettol hydratační antibakteriální tekuté mýdlo s aloe vera a mléčnými proteiny. Náhradní náplň do automatického dávkovače mýdla Dettol. Lze použít samostatně nebo s automatickým strojkem Dettol. Tekuté mýdlo Dettol s praktickým dávkovačem. Svěží vůně Aloe Vera provoní vaši pokožku, a díky vitamínu E ji zároveň zjemňuje, hydratuje a zvláčňuje. Účinně odstraňuje nečistoty, bakterie a viry.
 
Jemné na kůži, drsné k mikrobům. Konečně péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží. Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé. Naše nové složení účinně myje ruce, ale zároveň je jemné na kůži. Dermatologicky testováno. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVhodné pro každodenní použití.

Návod k použití:

Pouze pro použití v bezdotykovém dávkovači mýdla Dettol. Pomocí tlačítka ON/OFF přepněte dávkovač do polohy OFF. Vyjměte prázdnou náplň. Vložte do dávkovače novou náplň a zacvakněte ji. Pomocí tlačítka ON/OFF přepněte dávkovač do polohy ON. Navlhčete si ruce a vložte je pod trysku – mýdlo bude automaticky aplikováno. Promněte si ruce a nezapomeňte na nehty a palce. Poté ruce opláchněte a osušte.SkladováníSkladujte při pokojové teplotě.Podrobná data Bezpečnostní varováníBEZPEČNOSTNÍ INFORMACE:

Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno – Náplň
Varianta – Soft on Skin tekuté mýdlo do bezdotykového dávkovačeKomponenty Složení
Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Sodium laureth sulfate, Glycerin, Sodium chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric acid, Acrylates/PEG-10 maleate/styrene copolymer, Salicylic acid, Tocopheryl acetate, Aloe barbadensis leaf, Tetrasodium EDTA, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone.

Brand

Dettol