135,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 50591 Kategorie: , ,

Odrážky
Lubrikační gel s nejdelší výdrží 
3x delší účinnost než nejprodávanější lubrikant Durex na vodní bázi
Složení na silikonové bázi
Snadno nevysychá
Snižuje intimní nepohodlí
Zvyšuje prožitky
Popis Popis
Intimní lubrikační gel DUREX Play Perfect Glide o objemu 50 ml je založen na silikonové bázi, což mu umožňuje prokazatelnou výdrž až třikrát déle než ostatní lubrikační gely na vodní bázi. Zpříjemňuje milostné hrátky bez přerušení a nutnosti znovu nanášet lubrikační gel. Jeho předností je vynikající klouzavost, díky které je vhodný jak pro anální, tak i vaginální použití. Zvlhčuje poševní sliznici a ulevuje od pocitu suchosti a bolesti v intimní oblasti. Prohlubuje tak smyslné a sexuální prožitky, vylepšuje pocity při milování a přináší oběma partnerům větší vzrušení.
Použití
Lze použít s kondomy – naneste na již nasazený kondom.
 
Návod k použití: Otevřete víčko, opatrně vymáčkněte.Skladování a použití Způsob skladování

Typ

Trvanlivé

 
Skladování
Skladování: suché, chladné místo, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.Podrobná data Bezpečnostní varováníVarování: Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Lubrikační gely Durex® mohou zmírnit vaginální suchost a nepohodlí při intimních chvílích. Vhodné pro vaginální, anální a orální sex. Nejedná se o antikoncepční prostředek a neobsahuje spermicid. Může zpomalovat spermie. Zabraňte styku s očima, poškozenou kůží nebo ranami. Pokud u vás dojde k podráždění, přestaňte lubrikační gel používat. Pokud bude podráždění přetrvávat nebo pokud lubrikačního gelu potřebujete stále větší množství, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je vaše partnerka těhotná nebo kojí, poraďte se s lékařem. Pokud u vás dochází k nepřetržité vaginální suchosti, vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nejde o potravinu, konzumace je však bezpečná.

Může zanechávat skvrny na prádle.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaMaďarštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaRozklad popisuFunkční jméno – Gel
Varianta – Perfect Glide lubrikačníKomponenty SloženíDimethicone

Brand

Durex