47,90 

EAN: N/A Katalogové číslo: 52886 Kategorie: , , ,

Odrážky
Zubní pasta s obsahem bělicích mikročástic
Efektivně brání vzniku zubního plaku
Šetrně bělí a čistí
Klinicky ověřený dlouhodobý bělicí účinek
Vhodná pro každodenní použití
Neměla by být aplikována víckrát než 3x denně
Popis Popis
Kompletní péče ústní dutiny 3v1. Zubní pasta zaručuje kromě bělicí síly ještě další výhody vašemu chrupu. V kombinaci s kvalitním zubním kartáčkem pomáhá odstraňovat zubní plak, udržuje zdravé dásně, posiluje sklovinu vašich zubů a odstraňuje na nich skvrny. V neposlední řadě má antibakteriální účinek a dobře chutná. Obsahuje bělící mikročástice pro šetrné bělení a čištění. Klinicky ověřený dlouhodobý bělící účinek.
Použití
Vždy postupujte dle návodu na obalu. Zuby si čistěte dvakrát denně. Zubní pasta by neměla být aplikována více než třikrát denně.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně. Zubní pasta by neměla být aplikována více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy vyplivněte.

Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého praktického lékaře nebo zubního lékaře.Podrobná data Bezpečnostní varováníNevhodné pro děti do 7 let.

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě podráždění přestaňte používat. Zubní pastu nepoužívejte, pokud jsou chlopně krabičky rozlepené.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština
Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníAlbánštinaBulharštinaČeštinaMakedonštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno – Zubní pasta
Varianta – Whitening + Complete CareKomponenty SloženíAqua
Sorbitol
Hydrated silica
Glycerin
Pentasodium triphosphate
PEG-6
Alumina
Sodium lauryl sulfate
Aroma
Xanthan gum
Cocamidopropyl betaine
Titanium dioxide
Chondrus crispus (carrageenan)
Sodium fluoride
Sodium saccharin
Sodium hydroxide
Limonene
CI 73360
CI 74260
CI 74160
Obsahuje fluorid sodný (1450ppm F)

Brand

Aquafresh